Kimdir?

Eğitimin yaşı olmadığı için 30 yaşına kadar 2 farklı Üniversite'de okudu, Bilge Adam'da yazılım mühendisliği eğitimi aldı.Çoğunlukla "Özgür Yazılımcı" olarak çalıştı. Bunun yanında bir çok büyük şirkette yazılım danışmanlığı yaptı. Yolunu dosdoğru, çok okuyup çok araştırarak edindiği tecrübelerle çizdi.

Ali Altuntaş

Web designer & Web Developer

Ön planda bulunmaktan ziyade, işleyen kusursuz bir sistemin arka planında rol alan saklı kahramanı oynamak belkide işimin en hoşuma giden yanı. Yaptığım çalışmaların beğenilmesi ve yüzlerdeki tebessümü kendim için bir başarı olarak adlandırıyorum. Tasarımda profesyonellik, müşterinin ne istediğini doğru tespit ederek kullanıcı dostu, anlaşılır arayüzlü kaliteli işler çıkarmaktır. Bu edindiğim çalışma prensibidir.
1999 yılından günümüze kadar gelen süreçte web tasarım ve yazılım alanında hem sektörün önde gelen büyük kuruluşlarında görev alarak, hem kendi iş yerimi açarak oynadığım patronluk rolüyle, hem de sayısız çalıştığım değerli müşterimle olan ilişkilerim sonucu elde edindiğim tecrübeleri yaptığım işlere aktarıyorum.

Eğer aklınızda "Grafik tasarımı", "Kurumsal Kimlik Oluşturma" yada "Web Tabanlı "Yazılım" projesi varsa şuan karar vermek için en uygun zaman.

Yaptığım işlere göz atın
Kimdir?
0
'den fazla tamamlanmış proje
0
Mutlu Müşteri
0
Ödül
Yıllık Tecrübe

Güncel

Profesyonel çalışma hayatında aktif olarak devam eden proje ve danışmanlık hizmetleri ile ilgili bilgi geçmişi

Bosch-Siemens "B/S/H/"

2012-2017

Yazılım Danışmanı

2012 yılının Ocak ayından itibaren 3 yıl Çok uluslu bir şirket olan B/S/H/ Ana Merkezinde Türkiye'nin yanı sıra aralarında, Amerika, Rusya ve Çin gibi büyük ülkelerinde olduğu satış sonrası servis yazılım projelerinde yazılım uzmanı olarak görev aldıktan sonra 2015 itibari ile B/S/H/ Çerkezköy fabrikası lokal uygulamalar yazılımlarına destek vermeye devam ettim. Hala bu şirkette yazılım danışmanlığı ve proje yönetimi yapmaya devam etmekteyim.

 • Satış Sonrası Servis Yazılımları
 • Çağrı Merkezi Yazılımları
 • Fabrika içi Lokal Yazılımlar

Yazılım & Bilişim "VEGASOFT"

2012-2017/

Yazılım Geliştirme Uzmanı / Front End Tasarımcı

2012 yılından itibaren, Vegasoft Bünyesinde, B/S/H/ projelerinde görev almaktayım. Ayrıca son 2 yıldır, aralarında Trendyol gibi büyük firmalarında olduğu büyük şirketlerin ihtiyaç duydukları yazılımları gerçekleştiren ekibin bir parçasıyım.

Güncel CV
Profesyonel İş Hayatı

Hizmetler

Yazılım sektöründe sunduğum hizmet detayları.

 • Proje Yönetimi
 • Yazılım Mimarisi Oluşturma
 • Database Mimarisi Yaratma
 • Yazılım & Kodlama
1200-30.000 $

Web Tabanlı Yazılım Geliştirme

Aklınızdaki web projesinin sanal ortama taşınması için baştan aşağı tüm süreçleri oluşturup projenize hayat vermek için buradayım.

İhtiyaçlarınızı birlikte belirleyip, analiz edip doğru bir projelendirme yaparak, işinizi gerçek kılmak için ihtiyacınız olan tek şey benden profesyonel olarak yardım almanız.

 • Yazılım Danışmanlığı
 • Projelendirme
 • Kaynak Yönetimi
 • İş Analizi
250-350 $ / Gün

Yazılım Danışmanlığı

Tüm yazılım süreçlerinizde, karar verme aşamasından mevcut projenize ihtiyaç duyacağınız yazılım desteğine kadar bilgi ve tecrübelerimi paylaşıyorum.

Yazılım Danışmanlığı ihtiyaçlarınız için tek yapmanız gereken iletişime geçmek.

 • Profesyonel Logo Tasarımı
 • Kartvizit / Broşür Çalışmaları
 • Kurumsal Kimlik Danışmanlığı
250-2250 $

Kurumsal Kimlik

Firmanızın yada işletmenizin dışarıya sunduğu izlenim çok önemlidir. İşte bu yüzden iyi bir başlangıç için doğru kararlar vermelisiniz

İşte tamda bunun için buradayım. '99 yılından bugüne kadar edindiğim tecrübeleri müşterimle paylaşıyorum. Kurumsal kimlik çalışmalarınız için bana ulaşıp fikir almanız yeter.

 • Boostrap Responsive Tasarım
 • .NET Html5,JQuery, Angular Web Teknolojileri
 • Photoshop ile zenginleştirilmiş tasarımlar
 • Profesyonel Fotoğraf Çekimi (Ürün & Mekan)
300-4500 $

Web Tasarım

Günümüzde doğru tasarlanmış bir web sitesi artık çok önem taşımaktadır. Firmanız veya işletmeniz ne kadar profesyonel olursa olsun, web siteniz kurumsallığınızı yansıtamadığı sürece firma değeriniz anlaşılmaz.

Tasarımın amacına uygun doğru renklerde ve içerike oluşturulması, Tüm Medyalarda uygun çalışan responsive bir tasarıma sahip olması ve doğru teknolojiler kullanılarak tasarlanması gerekir. Web tasarımı konusunda 100lerce mutlu müşteri oluşturarak bilgi deneyim ve yeteneklerimi müşterilerimle paylaşıyorum.

Kendi projenizi yaptırmaya ne dersiniz?

Neler yapıyorum?

Beceriler

Eminim bu teknik bilgilerle çoğu kişi ilgilenmiyor :) Size sunduğum o harika sonuçlar işte bu bilgilerle tek tek dokunuyor.

Kimse her konunun tam manasıyla uzmanı değildir, bende bunu iddia edemem, öğrenmenin sonu hiç bir zaman yok. Uzmanı olduğum konularda kendimi sürekli güncel tutarak bunu yaptığım işlerde kullanıyorum. Burada üzerinde uzamanı olmadığım yada az bilgiye sahip olarak kendimi güncel tutmadığım teknolojileri yazmadım. Çünkü işini mükemmel yapmak istiyorsan en iyisi olmalısın.

 • .NET Teknolojisi & MS SQL & Server Yön.
 • Jquert, HTML5, CSS, Boostrap
 • Photoshop & Grafik
.NET Teknolojileri
99%
Jquery
99%
HTML5
99%
CSS, Boostrap
99%
Photoshop
99%
MS SQL
99%

Dil Bilgisi

Technicial English

English Read & write

Speaking English

Beceriler

Ne Dediler?

Benimle çalışan bazı müşterilerimin hakkımda fikirleri şöyle

... güncellenmektedir....


Yayına alınacağı Tarih: 01.03.2017 : 08:00

Çalışmalara Göz Atın
Referanslar